Kategorie

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

(brak produktów)

Firma Gastro-Centrum jest dystrybutorem najlepszych urządzeń gastronomicznych, które dzięki swojej niezawodności, solidności wykonania, użytych najlepszych materiałów, połączonych z przystępną ceną, znalazły uznanie na naszym rynku. 

Wyposażymy Twoją pizzeria, cukiernie, lodziarnie czy piekarnie w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Atrybutem naszej firmy są nie tylko atrakcyjne ceny, ale także wysoka jakość oferowanego towaru.

Dysponujemy szerokim asortymentem, który umożliwia kompleksowe wyposażenie wszelkiego typu lokali gastronomicznych.  

Wykonujemy kompleksowe realizacje oraz projekty restauracji, barów, hoteli, pizzerii oraz wielu innych. Do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie, dobierając odpowiedni sprzęt według potrzeb.

Nasza oferta składa się z bogatego wachlarza urządzeń grzewczych, chłodniczych, dynamicznych, akcesoriów oraz mebli gastronomicznych własnej produkcji.

Nie zapominamy również o klientach, którzy na co dzień potrzebują opieki naszych handlowców przy zakupach mniejszych sprzętów i akcesoriów oraz serwisantów.

Nasza misja to kompleksowa obsługa klientów gastronomii w zakresie realizacji zamówień na różnym poziomie cenowym i ilościowym oraz kreatywne podchodzenie do projektów i wykonywanie zamówień nietypowych.

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cie urządzenia lub dopiero zaczynasz swoją przygodę w gastronomii - skontaktuj się z nami. Zapewnimy Ci fachowa pomoc oraz doradztwo.


Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu lokali gastronomicznych. Nasza wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwala sprostać wymaganiom każdego klienta.

Podczas pracy z inwestorem określamy zapotrzebowanie lokalu i typ gastronomii. Każda restauracja i każdy bar jest inny – serwujemy inne dania i drinki, więc i samo zaplecze będzie się różnić.

Do każdej inwestycji podchodzimy w indywidualny sposób i staramy się dobrać sprzęt odpowiedni pod względem jakościowym, cenowym i spełniającym wszelkie wymagania sanitarne.
W swojej ofercie posiadamy urządzenia wielu producentów, co sprawia, że podczas ich doboru jesteśmy elastyczni i potrafimy zaspokoić potrzeby każdego typu lokalu.


Gwarantujemy dostawę sprzętu, montaż i rozruch urządzeń, szkolenia z zakresu użytkowania z zawodowymi kucharzami oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


W naszej firmie kładziemy duży nacisk na sprawność serwisu, gdyż wiemy, jak ważna jest ciągłość funkcjonowania urządzeń w lokalach. Serwisanci pracujący w naszej firmie to wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Praktyka zawodowa oraz odbyte szkolenia potwierdzone certyfikatami oraz duży magazyn części zamiennych to gwarancja szybkiego usunięcia każdej usterki.

W zakresie serwisu naszej firmy oferujemy:

-montaże urządzeń

-początkowy rozruch

-szkolenie z zakresu obsługi urządzeń

-serwis gwarancyjny

-serwis pogwarancyjny

-przeglądy techniczne

 

Zapraszamy do współpracy

 

DANE KONTAKTOWE: 
Firma: G-centerWojciech Sawicz

NIP: 841-152-81-32 

Nr konta: Credit Agricole 67 1940 1076 3075 1264 0000 0000  

 

Adres sklepu i magazynu głównego:

76-200 Słupsk, ul.Poniatowskiego 46 A

 

Tel. mobile: 793-729-002   lub     785-181-426
e-mail: kontakt@gastro-centrum.pl 

- (59) 727-80-33 Słupsk
- (22) 266-84-05 Warszawa
- (12) 384-83-09 Kraków
- (91) 882-90-73 Szczecin
- (61) 642-96-01 Poznań
- (71) 724-25-17 Wrocław